In perioadele 12-17 iulie si 19-24 iulie nu suntem la lucru. Intre 17 si 19 iulie vom reveni doar ca sa expediem comenzi si plecam inapoi.
Magazinul online va fi functional, se vor inregistra comenzile, va functiona info stoc si se vor rezerva produse automat dar nu se vor procesa si expedia comenzi. In cazul platii cu cardul link-ul se va trimite in 17 sau 18.07, respectiv 24 sau 25.07.
Comenzile sosite intre 11.07 dupa masa si 17.07 vor pleca de la noi candva in perioada 17-19 iulie.
Apoi, comenzile sosite intre 19 si 24 iulie vor pleca de la noi cel mai probabil in 25.07.
In perioadele mentionate nu vei putea lua legatura cu noi; probabil vom mai verifica telefonul o data pe zi. Preluam email-uri in perioadele cand lucram.
Se intampla asa pentru ca nu am gasit o solutie pentru a functiona cu echipa incompleta in aceleasi conditii bune cu care v-am obisnuit.
Va foarte multumim pentru intelegere.
